üniversite ders kitapları, bilimsel kitaplar

akademik kitaplar, teknik kitaplar, tıp kitapları

dilbilim kitaplar, yabancılara Türkçe kitapları

mühendislik kitapları, isletme finans kitapları

bilisim kitapları, temel bilim kitapları

farkımız kitaplarımızda...                  tüm üniversiteler bu kitapları okutuyor...  

 

 

 

 


Misyon/Vizyon    Dağıtım/Protokol     Kitap Listesi    Hazırlanan Kitaplar      e-Kitap Projesi    Bizimle Çalışmak     İletişim    Kurumsal Hizmetler


 Ana Sayfa

 

Hakkımızda


Kitapların Listesi


e-Kitap Projesi

Basılacak Kitaplar

Satış/Pazarlama


Bizimle Çalışmak


İletişim/Bize Ulaşın


Periyodik Dergi

Post-Edu Enstitüsü

Kitap Fuarı Duyuru

Kurumsal Hizmetler

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı

www.tdk.com.tr

Türkiye'de "e-Kitap/e-Book" Araştırması ve Uygulaması. Ayrıntılı Bilgi için tıklayınız.

 

Kitap Ana Dağıtım:

İstanbul-Cağaloğlu

Tel: (0212) 527 52 96

Faks: (0212) 527 52 97

cagaloglu@papatyabilim.com.tr

 

 

Kitapların Tüm Listesi

 e-Kitap Çalışmalarımız

Mühendislik Kitapları

Programlama Kitapları

İşletme İktisat Kitapları

Dilbilim Türkçe Kitapları

 

Fiyat Listesi (PDF)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayınevimiz akademik bilimsel kitaplar, anahtar teslimi eğitim sistemleri kurulması, periyodik dergiler, üniversitelere basım yayım desteği, e-kitap geliştirilmesi ve İnternet kitapçılığı üzerine faaliyet göstermektedir.

 

Misyonumuz

Özgün, evrensel bilimin gerçeklerine uygun, yerel değerleri ve örnekleri de içeren bilimsel ve teknik kitaplar hazırlayıp yayınlamak, basmak ve dağıtmaktır. Güzel Türkçemize herbiri birer klasik eser olacak bilimsel eserler kazandırmaktır; bu amaçla herhangi bir bilim dalında kendisini yayınlarıyla veya ustalığı hocalığı ile ispatlamış bilim adamlarının veya bilim kadınlarının özgün eserler yazmasını teşvik etmek ve onları bu konuda harekete geçirmektir.

Okuyucu kitlemiz, genel olarak, akademisyenler ve üniversite öğrencileridir; bunlara ek olarak üniversite mezunu bireyler de mesleki gelişim kitaplarımızla okuyucu kitlemiz içerisindedir. Ülkemizin herşeyi hak eden temiz insanlarına hem üniversite öğretiminde hem de mezuniyet sonrası profesyonel iş yaşamlarında yol gösterici mesleki kitaplar sunmak ana amacımızdır.

Yayınevimiz Türkçemize yeri kolay kolay doldurulamayacak çok babacan akademisyenlerin yüzlerce kitabını kazandırmıştır. Dilbilim alanında V. Doğan Günay, Yusuf Çotuksöken, Canan Şenöz Ayata, Ömer Demircan, Oya Adalı; bilgisayar biliminde Rifat Çölkesen, Osman Aliefendioğlu, Erhan Sarıdoğan, Ali Yazıcı; işletme alanında Sudi Apak, Muhittin Karabulut, Erdoğan Taşkın; mühendislik alanında Avni Morgül, Ahmet Hamdi Kayran, Nadir Yücel, Gönül Yenersoy, Ercan Topuz yazarlarımız arasındadır.

Üniversite yayıncılığı bizim işimizdir…


http://www.tdk.com.tr/images_buyuk/f67/Algoritma-Gelistirme-ve-Veri-Yap_5767_1.jpg


 

 Vizyonumuz

Akademik yaşamda eserleriyle ve hizmetleriyle insanlarımızın güvenini kazanmış, üniversite öğretiminde önemli bir yere sahip, üniversite kitabı denilince “Papatya”nın akla geldiği kurumsallaşmış bir yayınevi olmaya gayret etmektir.

Kitaplarını geleneksel şekilde basılı olarak yayımladığı gibi e-kitap olarak elektronik ortamlarda da okunacak hale getirmektir.   
 

Tarihçemiz

Yayınevimiz bu günkü işleyiş ve idari yapısına 1999 yılında, 1962 yılından beri yayıncılık alanında faaliyet gösteren bir yayınevini devralıp reorganizasyon yaparak kavuşmuştur. Yayınevinin yeni adı da Papatya olarak tescil ettirilmiştir.

 

Markalarımız

Papatya Bilim, Toroslu Kitaplığı, Dörtkardeş Yayınevi, post-edu institute, Toros Dağıtım Kitap tescilli markalarımızdır.


 

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğine Giriş

Yayıncılık ve eğitim alanına odaklanmış grubumuz kitap, dergi yayıncılığının yanısıra kitap ve e-kitap üzerine ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Farkımız, kitaplarımızda açıkça görülmektedir. Üniversite ders kitapları, akademik kitaplar ve bilimsel kitaplar yayınlarımız arasaındadır.

  1. Papatya Yayıncılık Eğitim AŞ

  2. Toroslu Kitaplığı

  3. Post-Edu Eğitim Enstitüsü

  4. Toros Dağıtım Kitap


Papatya Yayıncılık Eğitim

Kitaplarını akademik özellikte ve hakemli basmaktadır; yayınlar hakkında ayrıntılı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir:

Kitapların Listesi        Fiyat Listesi (Yükle PDF)           TDK Üzerinden Papatya Kitap Ara

Kitaplar:  Elektronik/Bilgisayar-Sağlık/Tıp-Türk Dili-Matematik/Fizik-İşletme/İktisat Endüstri/Makina-Tarih/Siyaset

Başa Dön

Toroslu Kitaplığı

"Toroslu Kitaplığı" olarak temel ilkemiz, okurlarımıza içeriği ve baskı açısından kaliteli kitaplar sunmaktır.  Toroslu Kitaplığı, kültür-sanat konularında kitaplar ve ilköğretim yardımcı ders kitapları yayımlamaktadır.

Kitaplarımız hakkında ayrıntılı bilgiye www.toroslu.com üzerine tıklayarak erişebilirsiniz.

Toroslu Kitaplığı Resmi Web Sitesi        Fiyat Listesi (Yükle)        TDK Üzerinden Toroslu Kitabı Ara

Kitaplar: İnceleme  İlkgençlik Gülmece Felsefe  Siyaset İlköğretim Bilim-Eğitim Siyaset Hobi/Spor Tarih Sağlık Dil   

Başa Dön

Post-Edu Eğitim Enstitüsü

Post-EDU institute, özel bir eğitim enstitüsüdür. Hedefi, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunlarını sektörün aradığı katma değeri yüksek bireyler haline getirmektir. Bu amaçla, diploma programları ve bağımsız dersler/kurslar düzenlemektedir. Odaklandığı ana konular:

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “Bilişim & Bilgisayar”, “İş Dünyası & İşletme” ve “ İnsan Kaynakları” sektörlerindeki kavram ve uygulamalar hızlı bir şekilde değişmekte ve çeşitlenmektedir. Bu sektörlerde alt yapısı kuvvetli, iş dünyasında kullanılan teoremleri, algoritmaları ve teknolojileri yakından bilen ve bildiğini uygulayabilen profesyonel ve araştırmacı özellikte bireylere yoğun bir gereksinim vardır. Post -EDU Eğitim programları özel olarak böylesi bireylerin yetişmesini sağlamaya odaklanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Başa Dön

Toros Dağıtım Kitap

TDK (Toros Dağırım Kitap), Türkiye genelinde kitap dağıtım işine odaklanmıştır; hem toptan hem de parakende kitap tedarikçisi olup www.tdk.com.tr adresi üzerinden ayrıcalıklı kullanıcı yaklaşımıyla hem öğrencilere, hem de kitapçı, kütüphanecilera kitap tedarik etmektedir. "Akademik kitaplar", "bilimsel kitaplar", "üniversite ders kitapları", "edebiyat kitaplar", "kültür kitapları", "sınav kitapları" ana ilgi alanıdır.

Toros Dağıtım Kitap Ltd. Şti.

Merkez (İstanbul):

Cağaloğlu, İstanbul

Tel    : (0212) 527 52 96

Faks  : (0212) 527 52 97

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Başa Dön


Bilimsel Kitaplar - Papatya Yayıncılık Eğitim - Üniversite Ders Kitapları